Apple Iphone Lar Icin Ios 14 U Tanitti

Iphone Lar İçin Beklenen özellik Ios 14 Beta 8 İle Geldi

Iphone Lar İçin Beklenen özellik Ios 14 Beta 8 İle Geldi

Abd merkezli teknoloji devi apple, kullanıcıların merakla beklediği ios 14'ü resmen tanıttı. apple dünya geliştiriciler konferansı'nda tanıtılan ios 14'ün özellikleri ve hangi iphone modelleri ile uyumlu olacağı ise apple kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Apple, ios 14 güncellemesi alacak iphone modellerini de paylaştı. abd merkezli teknoloji devi apple , kullanıcıların merakla beklediği ios 14'ü resmen tanıttı. Apple ios 14'ü tanıttı: ne gibi yenilikler var? apple'ın iphone'lar için geliştirdiği mobil işletim sistemi ios'un yenisi tanıtıldı. ekim 2020'de kullanıma açılması beklenen ios 14 bir çok yeniliği de beraberinde getiriyor. Bu konuda kullanıcıları üzmeyen apple, ios 13 kullanan bütün iphone'ların ios 14'ü de kullanabileceğinin müjdesini verdi. ios 14 alacak iphone modelleri şu şekilde: iphone se (2020). Amazon tiktok’u yasaklayan açıklamasıyla Şaşırttı! apple macbook’lar konusunda uyardı! webcam koruyucusunu Çıkarın! koronavirüs gençlerde artık yüksek ateşe neden olmuyor! dünya sağlık Örgütü yeni ekibiyle koronavirüsün Çin’de Çıkışını araştıracak! fidye yazılımlarında büyük tehlike!.

Ios 14 Resmen Tanıtıldı Işte Ios 14 Ile Gelen Yenilikler

Ios 14 Resmen Tanıtıldı Işte Ios 14 Ile Gelen Yenilikler

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden apple, kullanıcıların merakla beklediği ios işletim sisteminin yeni sürümünü tanıttı. Önümüzdeki aylarda kullanıcılara sunulacak olan ios 14’te app library, widget boyutları ve 11 dil için çeviri hizmetleri gibi özellik bulunuyor. apple, ios 14 güncellemesi alacak iphone modellerini de paylaştı. Apple wwdc 2020 etkinlik sonrası, ios 14 (iphoneos 14) ve ipados 14 developer beta desteklenen tüm iphone ve ipad modelleri için indirilmeye açılacak. ios 14 developer beta ipados 14 developer beta, geliştiricilere özel sürüm ancak her ios beta sürüm gibi profil (ios 14 beta profile) yüklemesi ile kolaylıkla indirilebilecek. ios 14 beta nasıl indirilir? ios 14 beta indirme ve. Apple, 185 mb boyutundaki ios 14.0.1 güncellemesini kullanıma sundu. yeni güncelleme ile giderilen sorunlar şu şekilde: iphone’u yeniden başlattıktan sonra tarayıcı ve e posta.

Ios 14 Te Google Hizmetlerine Erişmek Daha Kolay Hale

Ios 14 Te Google Hizmetlerine Erişmek Daha Kolay Hale

How To Customize Your Iphone Wiith Ios 14!! *simple & Aesthetic*

how to customize your iphone home screen with the new ios 14 update!! i show you how to create your own custom & aesthetic ios14 #customization #apple in this video i show you how to get custom charging sound and animations on your iphone when you tenorshare reiboot ( bit.ly 3hcpjj2) is one of the top rated iphone repair software. when updating iphone 6 to ios 14, you my office supplies ▻ bit.ly 2dzbszx use "andresoff" for 8% off build your dream workspace welcome or welcome back to my channel! if you are returning you're a real one! hey guys! the new ios now you can unlock iphone without apple id activation lock on ios 14 using 4mekey. get it here: bit.ly 2ezrsvq the new ios 14 update is out and it has some really cool features especially the ability to customize your home screen! you can after 1 week i noticed a new control centre button in ios 15 highlighting the new apple carkey and nfc tag reader. this hints a here is how to install ios 14 without a computer. this tutorial will show you how to update iphone to ios 14. this will also show here's how you can change the charging sound of your iphone in ios 14 with songs, siri speech & more! ios 14 custom icons: ios14 #ios14publicbeta #ios14beta apple'ın yeni iphone yazılımının yani ios 14'ün herkese açık beta sürümü kısa süre önce custom #iphone #setup with ios 14 you can now further customize your iphone with themes, widget and so much more, in this

Related image with apple iphone lar icin ios 14 u tanitti

Related image with apple iphone lar icin ios 14 u tanitti